IZBRAUKUMA DIAGNOSTIKA
Uzziniet savu kāju vēnu stāvokli - pilnīgi bez sāpēm, 15 minūšu laikā

Dr. Mauriņa Vēnu klīnika veic vairāk kā 60% no Latvijā veiktajām vēnu operācijām
Izvēlies sev tuvāko pilsētu
Dr. Mauriņa Vēnu klīnikas pieredzējušie vēnu ārsti - flebologi veic izbraukuma konsultācijas arī Jūsu novadā
Daugavpils
Jēkabpils
Bauska
Jelgava
Ogre
Saldus
Liepāja
Rēzekne
Daugavpils Centra poliklīnikā, Viestura ielā 5
*iepriekšējs pieraksts ir obligāts
Jēkabpils Poliklīnikā, Stadiona ielā 1
*iepriekšējs pieraksts ir obligāts
Pils aptiekas doktorātā, Akadēmijas ielā 2
*iepriekšējs pieraksts ir obligāts
Ogres Veselības centrs, Mālkalnes prospekts 3, Ogre
*iepriekšējs pieraksts ir obligāts
Saldus Zaļajā aptiekā, Lielā iela 15
*iepriekšējs pieraksts ir obligāts
Bauskas poliklīnikā, Dārza ielā 7/1
*iepriekšējs pieraksts ir obligāts
Sia "Medical Pluss"- Atbrīvošanas aleja 122, Rēzekne
*iepriekšējs pieraksts ir obligāts
L. Atiķes doktorāts Kuršu ielā 18, Liepājā
*iepriekšējs pieraksts ir obligāts
22.01. un 4.02
Ludzas medicīnas centrā, 18. novembra iela 17, Ludzā
*iepriekšējs pieraksts ir obligāts
45 €

Veicot pieteikumu tagad - saņem 5€ atlaidi un Privilēģiju karti dāvanā
*Diagnostikas cena bez Privilēģiju kartes - 50 €.
Nesāpīga diagnostika ar duplekssonogrāfijas
palīdzību (ar ultraskaņu)
Diagnostika
abām kājām aizņems vien 15 minūtes
Izmeklē un konsultē
pieredzējis vēnu ārsts - flebologs
Iespējams precīzi noteikt
gan virspusējo, gan dziļo vēnu saslimšanas
Ārsts dod ieteikumus
tieši Jūsu vēnu veselības uzlabošanai,
jo ne vienmēr ir nepieciešama operacija
Ārsts izveidos ārstēšanas plānu
kā arī sastādīs nepieciešamo izmaksu
sarakstu
Pirms katras manipulācijas
ar vēnām ir nepieciešama pirmreizēja vēnu diagnostika
Ieskaties, kā notiek kāju vēnu diagnostika un konsultācija mūsu klīnikā
Vēnu ārstu - flebologu būtu nepieciešams apmeklēt reizi gadā - līdzīgi kā zobārstu.
Vēnu ārstu - flebologu būtu nepieciešams apmeklēt reizi gadā - līdzīgi kā zobārstu.
Simptomi, ka Jums nepieciešama vēnu diagnostika

Uz kājām ir izspiedušās vēnas, vēnu mezgli.
Pietūkums un smaguma sajūta kājās.
Dedzinoša sajūta apakšstilbos.
Naktīs krampji kājas ikrā.
Jūsu darbs saistīts ar ilgaicīgu sēdēšanu.
Darba laikā Jums nākas pavadīt daudz laika stāvot kājās (stāvus).
Mazkustīgs dzīvesveids.
Ja ģimenē ir bijušas vēnu saslimšanas - Jūs esat paaugstinātā riska grupā - 97% gadījumi vēnu saslimšanu ir iedzimtas! Tāpēc diagnostiku ir ieteicams veikt reizi gadā, lai varētu novērst vēnu saslimšanas bez operācijas.
Mūsu pacientu rezultāti
Pirms
Pēc
PIRMS
PĒC
PIRMS
PĒC
PIRMS
PĒC
Uldis Mauriņš
Dr. Med.
''Šeit strādā patiesi savas nozares profesionāļi.

Pēdējā laikā redzam, ka klientu vidū ir kļuvis krietni mazāk cilvēku ar venozām trofiskām čūlām, nekā tas bija pirms gadiem desmit vai piecpadsmit, acīmredzot daudzi ir sākuši saprast, ka tik tālu labāk nenonākt. Gribētos domāt, ka tas noticis, pateicoties mūsu darbam, jo pacienti atrod ceļu pie mums laicīgāk, un šī pozitīvā tendence patiešām priecē.''

Dr.Mauriņa Vēnu klīnikā strādā pasaules līmeņa speciālisti,
un ik gadu mūsu klīnikā notiek starptautiska mērogā fleboloģijas meistarklases,
lai ārstējošie ārsti iegūtu jaunas zināšanas.
Katru gadu mūsu klīnikā vairāk kā
15000
pirmreizējo pacientu
3000
vēnu lāzeroperāciju
Iepazīstiet tuvāk Dr. Mauriņa klīniku
Prof. Dr. med. Uldis Mauriņš
Ķirurgs, flebologs, medicīnas doktors

Dr. Uldis Mauriņš ir absolvējis Latvijas Medicīnas akadēmiju, izgājis ķirurģijas rezidentūru Paula Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā. Doktora grādu fleboloģijā ieguvis Bonnas universitātē. Disertācijas darba vadītājs profesors Eberhards Rābe - starptautiski atzīts eksperts venozo saslimšanu diagnostikā un ārstēšanā.

Dr. med. Uldis Mauriņš ir Baltijas flebologu biedrības prezidents, Latvijas ķirurgu asociācijas biedrs, Vācijas flebologu biedrības, Meksikas flebologu biedrības, Latvijas un starptautiskās flebologu biedrības biedrs, Starptautiskā miniflebektomijas foruma biedrs. Vienlaikus ir daudzu zinātnisku un populārzinātnisku publikāciju autors, kuras veltītas venozo saslimšanu diagnostikai un ārstēšanai.

Savu profesionālo darbību sācis kā ķirurgs Ķirurģijas klīnikā, Paula Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā. Deviņus gadus strādājis par ķirurgu - flebologu Veselības centrā 4. 2001.gadā kopā ar brāli Ģirtu Mauriņu izveidoja uzņēmumu SIA Flebomedika un šobrīd strādā par ķirurgu - flebologu Dr. Mauriņa Vēnu Centrā, kā arī regulāri sniedz konsultācijas pacientiem Latvijas reģionos.

Flebologs U. Mauriņš ir ieguvis daudz starptautisku apbalvojumu un stipendiju. Starptautiski atzīts eksperts lāzerterapijā, kas īpaši specializējies ķirurģijā un fleboloģijā. Regulāri veic ārstu apmācību Latvijā un citās Eiropas valstīs.
Dr. Juris Rīts
Asinsvadu ķirurgs, flebologs

Dr. Juris Rīts ir absolvējis Rīgas Stradiņa Universitātes Medicīnas fakultāti. Specializējies venozās un limfātiskās sistēmas slimību diagnostikā un ārstēšanā - konvencionālajās operācijās, endoluminālās ārstēšanas metodēs: lāzeroperācijās un skleroterapijā.

Flebologs Juris Rīts ir Latvijas Asinsvadu ķirurgu asociācijas, Starptautiskās Asinsvadu ķirurģijas biedrības, Eiropas Asinsvadu ķirurģijas asociācijas, Latvijas Fleboloģijas biedrības un Baltijas Fleboloģijas biedrības biedrs. Stažējies pie Eiropas asinsvadu ķirurģijas biedrības prezidenta, pasaules slavenā asinsvadu ķirurga, profesora F. Molla Utrehtas universitātes medicīnas centrā Nīderlandē, kā arī papildinājis pieredzi dažādās asinsvadu ķirurģijas un fleboloģijas klīnikās Vācijā, Nīderlandē un Ēģiptē. Ultrasonogrāfijas izmeklējumu iemaņas papildinājis Dānijā.

Dr. Juris Rīts ir daudzu zinātnisku publikāciju par vēnu un artēriju slimību profilaksi un ārstēšanu autors.
Dr. Sandra Prāve
Vispārējās prakses ārste, fleboloģe

Dr. Sandra Prāve ir specializējusies vēnu slimību diagnostikā, skleroterapijas tehnikā dupleksās ultrasonogrāfijas kontrolē un sīko vēnu kapilāru skleroterapijā.

19 gadu ilgās prakses laikā izmeklējusi vairāk nekā desmit tūkstošus pacientu. Viņas profesionālismu ir augsti novērtējis pasaules slavenais Bonnas universitātes (Vācija) profesors Eberhards Rābe. Nav mazsvarīgi arī tas, ka sieviete - fleboloģe ienes darbā ar pacientiem zināmu psiholoģisko komfortu.

Fleboloģe Sandra Prāve sistemātiski papildina savas zināšanas dažādās Eiropas klīnikās, regulāri apmeklē profesora Varadeja kursus Vācijā. Paula Stradiņa Universitātes klīniskajā slimnīcā pirmsdiploma kursu laikā un Baltijas flebologu biedrības kursos, sadarbībā ar E. Rābi, viņa padziļināti apguvusi asinsvadu ultrasonogrāfijas metodes. Putu skleroterapijas iemaņas ultrasonogrāfijas kontrolē pilnveidojusi pie metodes pamatlicēja - profesora M. Šadeka Parīzē.

Stažējusies vienā no pasaules slavenākajām limfoloģijas klīnikām – LymphOptKlinik Vācijā, kur apguva mūsdienīgas ārstēšanas metodes limfātiskās sistēmas pataloģijām.

Dr. Sandra Prāve ir daudzu zinātnisku publikāciju autore. Ir Latvijas fleboloģijas biedrības un Baltijas fleboloģijas biedrības biedre.
Dr. Rets Vīgants
Ķirurgs, flebologs

Dr. Rets Vīgants ir Studējis Latvijas Medicīnas akadēmijas Medicīnas fakultātē. Ķirurģijas rezidentūru izgājis Rīgas Stradiņa universitātes Ķirurģijas klīnikā. Beidzis Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas asinsvadu ultrasonogrāfijas pēcdiploma apmācības un Baltijas fleboloģijas biedrības kursus.

Flebologs Rets Vīgants ir stažējies vienā no lielākajiem Eiropas medicīnas centriem – Centre Hospitalier Regional Universitaire de Lille Vispārējās un endokrīnās ķirurģijas klīnikā, Francijā. Skleroterapijas iemaņas pilnveidojis pie metodes pamatlicēja profesora Šadeka Parīzē. Ir Baltijas Fleboloģijas biedrības, Latvijas Fleboloģijas biedrības un Latvijas Ķirurgu asociācijas biedrs, daudzu zinātnisku publikāciju autors.

Dr. Rets Vīgants ir specializējies venozās un limfātiskās sistēmas slimību diagnostikā un ārstēšanā – konvencionālās operācijās un lāzeroperācijās, kā arī skleroterapijā.
Dr. Andis Rīts
Ķirurgs

Dr. Andis Rīts ir absolvējis Rīgas medicīnas institūta ārstniecības fakultāti. Strādājis un guvis pieredzi Rīgas pilsētas 7.klīniskajā slimnīcā Gaiļezers un citās vadošajās Rīgas klīnikās. Kopš 2000.gada vairāk specializējies vēnu saslimšanu diagnostikā un ārstēšanā – konvencionālās operācijās, endoluminālās ārstēšanas metodēs un skleroterapijā.

Regulāri apmeklē modernās fleboloģijas pamatlicēja profesora Varadeja kursus Frankfurtē, Baltijas, Vācijas un starptautiskās fleboloģijas biedrības rīkotos kongresus un konferences. Ir padziļinājis zināšanas asinsvadu ultrasonogrāfiskā diagnostikā, kā arī papildinājis zināšanas un iemaņas vēnu skleroterapijā un lāzeroperācijās.

Dr. Andis Rīts ir vairāku zinātnisku publikāciju autors. Latvijas ķirurgu asociācijas un Baltijas fleboloģijas biedrības biedrs.
Dr. med. Ints Bruņenieks
Ķirurgs, flebologs, proktologs

Dr. Ints Bruņenieks ir absolvējis Rīgas Stradiņa Universitātes Medicīnas fakultāti, 2006.gadā ieguvis ķirurga sertifikātu, 2009.gadā flebologa sertifikātu.

2020. gadā ieguvis medicīnas zinātņu doktora grādu (Dr. med.)

Rezidentūras noslēguma zinātniskais darbs par epiteliālo eju ķirurģiskām ārstēšanas metodēm. Viens no pirmajiem Latvijā veicis Karydakis operācijas sinus pylonidalis ārstēšanā.

Specializējies taisnās zarnas saslimšanu diagnostikā, konservatīvā un ķirurģiskā ārstēšanā. Ir viens no proktoloģisko lāzeroperāciju ieviesējiem Latvijā. Vairāku starptautiski citējamu publikāciju līdzautors.

Flebologam un proktologam Intam Bruņeniekam Publikācijas starptautiskā un vietēja mēroga presē, prezentācijas Latvijas un Eiropas kongresos.
Dr. med. Andrejs Vanags
Ķirurgs, flebologs, medicīnas doktors

Dr. med. Andrejs Vanags ir absolvējis Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultāti, 2007.gadā ieguvis ķirurga sertifikātu. 2010. Gadā ieguvis medicīnas zinātņu doktora grādu, aizstāvot promocijas darbu "Pārmantota vēža populācijas skrīnings Valkas rajonā".

Flebologs Andrejs Vanags ir stažējies un papildinājis zināšanas Puatjē Universitātes klīnikā, Francijā, stažējies Latvijas un starptautiska mēroga apmācības kursos fleboloģijā. Savas zināšanas regulāri papildina Eiropas un Pasaules līmeņa kongresos un kursos.

Dr. med. Andrejs Vanags ir Latvijas Ķirurgu asociācijas biedrs un Latvijas Zinātņu Padomes eksperts kopš 2012. gada. Ir 7 starptautiski citējamu publikāciju līdzautors. Dr. med. Andrejam Vanagam ir 175 publikācijas un referāti starptautiskā un vietēja mēroga konferencēs un kongresos.

Specializējies vēdera dobuma minimāli invazīvā un laparoskopiskā ārstēšanā, fleboloģijā.
Romāns Luņins
Ķirurgs

Studējis Latvijas Medicīnas akadēmijas Medicīnas fakultātē. Rezidentūru izgājis Rīgas Stradiņa universitātes ķirurģijas klīnikā. Rezidentūra- RAKUS Gaiļezers un RAKUS LOC. Stažējies Helsinki biotehnoloģijas institūtā, Somija. Radiologijas kursi, klīnika "Radiologie", Minhenē. Laparoskopiskas ķirurģijas kurss, Laparoscopy at Hernia Surgery -Łódź, Polija.

Strādājis un guvis pieredzi RAKUS Gaiļezers, RAKUS LOC, Siguldas slimnīcā, Salaspils Veselības Centrs,

Piedalījies vairākās zinātniskās konferencēs Latvijā, Lietuvā, Igaunija, Itālijā, Vācijā.

Baltijas Fleboloģijas biedrības biedrs.
Biežāk uzdotie jautājumi
Kā zināt, ka man ir nepieciešama vēnu diagnostika?
Ja ir kāju tūska un diskomforts, ja ir izspiedušies vēnu mezgli, ja sāpes ir vakaros kāju ikros, ja ir vienas kājas tūska.
Kādu profesiju pārstāvjiem būtu ieteicams veikt vēnu diagnostiku?
Statistiska darba veicējiem - ilgstoša sēdēšana vai stāvēšana. Ārsti, šoferi, grāmatveži, frizieri, skolotāji, bārmeņi u.c.
Kāpēc ir nepieciešams veikt vēnu diagnostiku vismaz reizi gadā?
Gada laikā var būtiski izmainīties vēnu veselību stāvoklis.
Vai pirms diagnostikas ir nepieciešamas kāda īpaša sagatavošanās?
Pirms vēnu diagnostikas izmeklējuma nav nepieciešama iepriekšēja sagatavošanās.
Vai diagnostika tiešām ir nesāpīga?
Vēnu diagnostiku tiek veikta ar duplekssonogrāfu, izmeklējums ir pilnībā nesāpīgs.
Vai vēnu izmeklējums nav kaitīgs bērniņa gaidīšanas un barošanas laikā?
Dupleksonogrāfijas izmeklējums ir pilnībā nekaitīgs topošajai māmiņai un mazulim. Tā ir līdzvērtīga sonoskopijai, kuru veic grūtniecības laikā, lai sekotu līdzi mazuļa attīstībai. Grūtniecības laikā ir jāpievērš īpaša uzmanība vēnu veselībai, jo hormonālās izmaiņas ietekmē kāju vēnu veselības stāvokli.
Man ir sēdošs darbs, dienas beigās kājas pietūkušas un smagas, bet vēnu tīklojumu nav. Vai tas var būt saistīts ar vēnu problēmām?
Pietūkums - kāju tūska ir viens no raksturīgākajiem iemesliem, lai tiktu veikta diagnostika un izvērtētu vēnu veselības stāvokli.
Man profesija saistīta ar ilgstošu stāvēšanu kājās un kājas dienas beigās ir nogurušas, lietoju krēmus, bet tas nepalīdz. Vai ir iespējams, ka nogurums ir saistīts ar vēnu veselību?
Izmeklējuma laikā tiek izvērtēts virspusējo un dziļo vēnu veselības stāvoklis, tāpēc duplekssonogrāfijas izmeklējums vēnu ārstēšanā ir zelta standarts.
Vai klīnika sadarbojas ar apdrošināšanas kompānijām?
Ja esi apdrošināts ERGO, IF vai BTA, nāc pie ārsta droši!

Pie mums darbojās tiešais sadarbības līgums ar veselības apdrošināšanas kompānijām ERGO, IF un BTA.

Citu apdrošināšanas kompāniju klientiem piedāvājam pilnu dokumentu paketi ārstniecības izdevumu atmaksai.
Kontakti
Talr. nr.: +371 67 374 747

E-pasts: info@venucentrs.lv

Adrese: Kokneses prospekts 18A, Rīga

Darba laiks:

darba dienās 8:00 - 20:00

sestdienās 9.00 - 17.00

svētdienās - slēgts


Klīnika pieejama cilvēkiem ar kustību traucējumiem!
Lūdzu, aizpildiet šo formu, lai klīnikas speciālisti var ar Jums sazināties!
Click to order
Total: 
Your Name
Your Email
Your Phone
Made on
Tilda